Dziś jest piątek, 17.11.2017, imieniny Grzegorza, Salomei
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Zagrajmy o sukces

Zagrajmy o sukces

PODSUMOWANIE PROJEKTU

W roku szkolnym 2010/2011 Gimnazjum w Malanowie znalazło się w gronie 65 szkół w województwie wielkopolskim zakwalifikowanych do projektu "Zagrajmy o sukces", który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Projekt był ciekawą alternatywą na spędzanie czasu wolnego przez młodzież i jednocześnie dostarczał jej atrakcyjne formy edukacji.
W ramach projektu wszyscy uczniowie z klas pierwszych i drugich uczestniczyli w zajęciach rozwijających z: języka angielskiego, niemieckiego, matematyki, informatyki, zajęciach sportowo-wychowawczych i warsztatach psychologicznych. Każdy zespół klasowy w ciągu roku zrealizował 150 godzin zajęć. Był to dla uczniów duży wysiłek, stąd każdy aktywny uczestnik otrzymał nagrodę rzeczową: koszulki, dresy i pamięć pen driver USB 2 GB.

PRZEDMIOT

176

razem

1200

Niezapomnianym wydarzeniem zorganizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego był szkolny Turniej piłki nożnej dziewcząt i chłopców.
Dla zapewnienia najlepszych efektów oddziaływań dydaktycznych i wychowawczych szkoła zatroszczyła się o dodatkowy sprzęt i materiały do zajęć. W ten sposób nasza baza dydaktyczna powiększyła się o sprzęt sportowy: Atlas HOB 1600, ławki do ćwiczeń, stół do tenisa stołowego, materac gimnastyczny, zestaw do unihokeja, piłki, mikrofony bezprzewodowe, aparaty fotograficzne, kalkulatory, kompasy, magnetofony a także tak niezbędne na co dzień materiały do zajęć.
                                                                                                    Krystyna Sobczak