Dziś jest piątek, 24.11.2017, imieniny Emmy, Flory
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Uczniowie i absolwenci » Uczniowie - Rok szkolny 2016/17

Uczniowie - Rok szkolny 2016/17

 

Klasa I A

wychowawczyni: 
Jolanta Piekarczyk

1. Chrzęściewska Joanna


2. Chrzęściewska
Małgorzata


3. Cicha Emilia


4. Czapla Patryk


5. Gorgolewska Karolina


6. Knera Norbert


7. Kozłowska Natalia


8. Lament Justyna


9. Lewandowski Eliasz


10. Stefaniak Piotr


11. Stencel Marita


12. Tomasik Milena


13. Walczak Bartłomiej


14. Wasielewska Aleksandra


15. Wilczyńska Agnieszka


16. Wiśniarek Daria

Klasa I B

wychowawczyni:
Joanna Krzeszewska

1. Bergandy Patryk


2. Dembińska Dobrosława


3. Grabowski Olaf


4. Gruszczyński Tomasz


5. Harasna Nikola


6. Kapusta Klaudia


7. Kapusta Martyna


8. Kapusta Natalia


9. Kaźmierczak Krystian


10. Knop Szymon


11. Kowalska Olga


12. Kowalska Oliwia


13. Kulawiecka Nikola


14. Lebiodziński Jakub


15. Nowak Mateusz


16. Ogrodowczyk Justyna


17. Okraska Filip


18. Sypniewski Cezary


19. Tomasik Katarzyna


20. Zając Jakub


21. Zmuda Dominika

Klasa I C

wychowawczyni:
Aldona Kapusta

1. Adamek Szymon


2. Czerniak Julia


3. Filipowicz
Maksymilian

4. Izydorczyk Bartosz


5. Janiak Konrad


6. Janik Zuzanna


7. Jasnowski Kacper


8. Kąciak Kacper


9. Klimek Patrycja


10. Kowalska Kinga


11. Kujawa Bartłomiej


12. Maćczak Mateusz

13. Mikosik Dominik


14. Nowakowski Kamil


15. Piekarczyk Julia


16. Przepiórski Błażej


17. Przybylak Stanisław


18. Sawicka Wiktoria


19. Smura Seweryn


20. Wieczorek Julia


21. Wiśniarek Błażej


22. Woźniak Szymon

Klasa I D

wychowawca:
Paweł Gruszczyński

1. Balcerzak Daria


2. Dawicki Jakub


3. Dużyńska Laura


4. Flejter Szymon


5. Grzelak Emilia


6. Herbich Dariusz


7. Kaczorowska Marta


8. Kołodziejek Kacper


9. Krzykała Alicja


10. Kudliński Krzysztof


11. Majcherek Marta


12. Mielcarek Nikolas


13. Serafińska Natalia


14. Stróż Nikola


15. Szwankowski Oskar


16. Szymczak Natalia


17. Taborek Miłosz


18. Tomaszak Nikola


19. Wielgocki Łukasz

 

 

klasa II A klasa II B klasa II C klasa II D
wychowawczyni: Agnieszka Stawicka
  1. Adamek Nikola
  2. Andrzejewska Julia
  3. Bryk Kacper
  4. Dzwoniarek Szymon
  5. Gorzała Joanna
  6. Jasnowska Żaneta
  7. Kąciak Kacper
  8. Kowalska Klaudia
  9. Krawczyk Szymon
  10. Krystera Wiktor
  11. Mikuła Monika
  12. Pawlak Weronika
  13. Pietrzak Konrad
  14. Przybylak Klaudia
  15. Pyrkowski Marcin
  16. Smak Jakub
  17. Stencel Jarosław
  18. Urbańska Karolina
  19. Wietrzyk Jakub
  20. Wiśniewski Mateusz

 

wychowawczyni: Anna Marciniak

1. Adamczyk Martyna
2. Borowska Julita
3. Borowska Klaudia
4. Dzieciątkowski Sebastian
5. Dzięcioł Agnieszka
6. Haraś Nadia
7. Jankowski Jakub
8. Jasiak Damian
9. Kaźmierczak Oliwia
10. Kłodzińska Patrycja
11. Krupińska Julia
12. Lament Maksymilian
13. Lament Wiktor
14. Nowak Jakub
15. Ogrodowczyk Monika
16. Płóciennik Daria
17. Płóciennik Szymon
18. Przybylak Adrian
19. Przybylak Dominik
20. Styś Patryk
21.Werner Klaudiusz

wychowawczyni: Elżbieta Wietrzyk

  1. Błaszczyk Dominik
  2. Bukowiecka Sandra
  3. Czapiewski Bartosz
  4. Ćwiklińska Magdalena
  5. Dewicki Łukasz
  6. Grześkiewicz Patrycja
  7. Iglikowski Sebastian
  8. Jarek Dobrosława
  9. Jarkowski Filip
  10. Kapusta Norbert
  11. Klimek Eryk
  12. Kominiarczyk Dawid
  13. Koralewska Roksana
  14. Kowalczyk Aleksandra
  15. Malesza Milena
  16. Perlińska Weronika
  17. Przybylska Wiktoria
  18. Przybył Monika
  19. Ratajczyk Klaudia
  20. Robak Daniel
  21. Robak Julia
  22. Siwek Bartosz
  23. Sobiś Monika
  24. Stachowiak Kacper
  25. Stefaniak Rafał
  26. Szewczyk Nikola
  27. Toborek Klaudia

wychowawca: Radosław Zwoliński

  1. Ait Oubella Anna
  2. Czerniak Dawid
  3. Dembiński Tobiasz
  4. Dymarczyk Krystian
  5. Franków Martyna
  6. Frątczak Wiktoria
  7. Gadzinowski Dawid
  8. Górski Marcel
  9. Janicki Łukasz
  10. Koszela Kacper
  11. Marek Jakub
  12. Markiewicz Julia
  13. Nowak Dawid
  14. Opas Anna
  15. Pawlak Szymon
  16. Rosiak Jeremiasz
  17. Sęk Patryk
  18. Siepka Jakub
  19. Słodziński Dawid
  20. Szewczyk Agata
  21. Widełka Jakub

 

klasa III A klasa III B klasa III C klasa III D
wychowawczyni: Marta Tomczyk-Groblica
  1. Erkiet Kacper
  2. Filipowicz Paweł
  3. Janczak Patryk
  4. Jarek Adam
  5. Kacprzak Samanta
  6. Kaźmierczak Marika
  7. Marzuchowski Maciej
  8. Orligóra Mateusz
  9. Piotrowska Sylwia
  10. Rezler Kamil
  11. Stefaniak Natalia
  12. Stefanowski Wiktor
  13. Stencel Marzena
  14. Świerk Sebastian
  15. Urban Eryk
  16. Walczak Filip
  17. Werner Anna
  18. Werner Dorota
  19. Zielińska Agnieszka
  20. Stencel Agata

 

wychowawca: Krzysztof Mruk
  1. Andrzejczak Daria
  2. Bergandy Dawid
  3. Białas Jakub
  4. Binkowski Konrad
  5. Chojnacka Julia
  6. Dembińska Oliwia
  7. Gałężewski Błażej
  8. Janicki Michał
  9. Kapusta Kinga
  10. Koralewska Dominika
  11. Kowalska Klaudia
  12. Kowalska Sandra
  13. Kowalski Kamil
  14. Lament Amadeusz
  15. Mielcarek Krystian
  16. Pietrzak Miłosz
  17. Stachowiak Filip
  18. Stefaniak Szymon

 wychowawczyni: Krystyna Nykiel

  1. Ambroziak Adrian
  2. Baranowski Jakub
  3. Bartnik Daniel
  4. Białecki Radosław
  5. Błaszczyk Adam
  6. Borowczyk Adrian
  7. Buda Mateusz
  8. Dróżdż Łukasz
  9. Duszyński Michał
  10. Kowalczyk Adam
  11. Majdacka Klaudia
  12. Mikosik Magdalena
  13. Musiałowski Kewin
  14. Pawlic Daria
  15. Pękacz Weronika
  16. Stefaniak Natalia
  17. Szlucha Kinga
  18. Wawrzyniak Miłosz
  19. Zieliński Dariusz

wychowawca: Mariusz Herbich

  1. Bukowiecka Weronika
  2. Dużyński Jakub
  3. Gorzała Wiktor
  4. Górecki Tobiasz
  5. Grzelak Dominik
  6. Kałużny Jakub
  7. Kominiarczyk Patrycja
  8. Kujawińska Dżesika
  9. Maciejewska Klaudia
  10. Nowicki Oskar
  11. Pietrzykowska Nikola
  12. Ressel Igor
  13. Rzepka Sławomir
  14. Słowińska Marika
  15. Smura Arkadiusz
  16. Stencel Oliwia
  17. Szczap Klaudia
  18. Wasik Szymon
  19. Werner Klaudia