Dziś jest piątek, 17.11.2017, imieniny Grzegorza, Salomei
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Absolwenci » Uczniowie i absolwenci » 2014/ 2015

2014/ 2015

Klasa III A

Klasa III B

Klasa III C

Wychowawca: Joalnta Piekarczyk

  1. Andrzejewska Paulina
  2. Bończyk Paulina
  3. Bryk Dżesika
  4. Dzwoniarek Michał
  5. Filipowicz Karolina
  6. Foint Roksana
  7. Grzesik Sylwia
  8. Janiak Wiktoria
  9. Kacprzak Przemysław
  10. Kołaciński Kamil
  11. Koralewska Nikola
  12. Kowalski Maksymilian
  13. Krysztoforska Dżesika
  14. Potasiński Adrian
  15. Rezler Patryk
  16. Strupczewski Marcin
  17. Szlucha Paweł
  18. Taborek Paulina
  19. Toborek Nikola
  20. Tomczyk Karina
  21. Urban Dawid
  22. Wiśniarek Klaudia
  23. Wojtczak Weronika

Wychowawca: Paweł Gruszczyński

  1. Antas Przemysław
  2. Borkowska Milena
  3. Dewicka Paulina
  4. Dymarczyk Paweł
  5. Kopczyński Tobiasz
  6. Kowalski Eliasz
  7. Kujawińska Oliwia
  8. Kwaśniewski Norbert
  9. Majcherek Łukasz
  10. Matysiak Sebastian
  11. Pakuła Patryk
  12. Perlińska Paulina
  13. Przybylski Wiktor
  14. Różańska Nikola
  15. Rzepka Rafał
  16. Spławski Artur
  17. Stachowiak Jakub
  18. Szulc Dominika
  19. Szurdyga Szymon
  20. Wietrzyk Eliasz
  21. Wojtkowiak Marlena
  22. Zomer Weronika

Wychowawca: Joanna Krzeszewska

  1. Antczak Katarzyna
  2. Bartnik Adrian
  3. Bronikowska Patrycja
  4. Kędzia Sandra
  5. Koralewska Karolina
  6. Kozłowska Sylwia
  7. Kurzyński Dominik
  8. Lament Weronika
  9. Mikosik Patrycja
  10. Nerka Roksana
  11. Nowicka Weronika
  12. Płóciennik Marita
  13. Przybył Damian
  14. Szarzała Klaudia
  15. Szulc Nikola
  16. Werbińska Cyntia
  17. Woźniak Angelika

 

Klasa III D

Klasa III E

Wychowawca: Radosław Zwoliński

  1. Ciesielski Amadeusz
  2. Gruszczyński Piotr
  3. Lament Damian
  4. Marecka Marta
  5. Matyniak Monika
  6. Nizołęcki Cezary
  7. Nowak Miłosz
  8. Nowicki Wiktor
  9. Pakulski Wiktor
  10. Sęk Radosław
  11. Stencel Dżesika
  12. Werner Eryk
  13. Wilczyński Łukasz

Wychowawca: Elżbieta Wietrzyk

  1. Binkowska Natalia
  2. Błaszczak Monika
  3. Borowska Aleksandra
  4. Budynek Szymon
  5. Cebula Kinga
  6. Chojnacka Anna
  7. Dzikowska Patrycja
  8. Dzwoniarek Olga
  9. Gadzinowski Mateusz
  10. Jasiak Miłosz
  11. Kacprzak Julita
  12. Kaczmarek Kamil
  13. Kapusta Jakub
  14. Krzeszewski Adam
  15. Lament Eryk
  16. Marszałek Bartosz
  17. Mikosik Konrad
  18. Okraska Kaja
  19. Pakuła Karolina
  20. Rybicka Ewelina
  21. Serafiński Sebastian
  22. Sobiś Nikola
  23. Tomaszak Szymon
  24. Tyma Nikola
  25. Werczyński Michał
  26. Zięba Milena