Dziś jest piątek, 24.11.2017, imieniny Emmy, Flory
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Absolwenci » Uczniowie i absolwenci » 2013/2014

2013/2014

Klasa III A

Klasa III B

Wychowawca: Krystyna Nykiel

  1. Adamek Damian
  2. Adamek Łukasz
  3. Andrzejczak Cezary
  4. Białecki Bartosz
  5. Bończyk Laura
  6. Dembiński Sebastian
  7. Grzesik Kinga
  8. Jafra Nikola
  9. Konciak Daria
  10. Konciak Klaudia
  11. Kubisiak Patrycja
  12. Łuczak Monika
  13. Majcherek Joanna
  14. Marciniak Igor
  15. Musiałowska Natalia
  16. Ogrodowczyk Nikola
  17. Orligóra Kamil
  18. Pawlic Roksana
  19. Perlińska Marta
  20. Przybylska Anna
  21. Spychała Paulina
  22. Styś Jakub
  23. Śniak Rafał
  24. Wasik Kordian

Wychowawca: Anna Marciniak

  1. Andrzejczak Marcin
  2. Czelusta Kinga
  3. Dopieralska Agnieszka
  4. Drzewiecka Patrycja
  5. Górski Marcin
  6. Jaworski Dawid
  7. Kaniewska Weronika
  8. Karuba Adrian
  9. Klimek Martyna
  10. Kopczyński Piotr
  11. Krawczyk Weronika
  12. Kubacka Dominika
  13. Kujawiński Piotr
  14. Markiewicz Oliwia
  15. Pakulska Aleksandra
  16. Pietrzak Patryk
  17. Rzepka Patryk
  18. Szelągowski Bartosz
  19. Szelągowski Kacper
  20. Wietrzyk Marcin
  21. Zieliński Konrad
  22. Zwolińska Paulina

Klasa III C

Klasa III D

Wychowawca: Krzysztof Mruk

  1. Adamczyk Krzysztof
  2. Bartnik Kamil
  3. Brdyś Piotr
  4. Celniak Mateusz
  5. Dolińska Sylwia
  6. Erkiert Julita
  7. Herbich Patrycja
  8. Hoffman Paulina
  9. Kowlaski Łukasz
  10. Marciniak Paulina
  11. Orligóra Weronika
  12. Perlicki Patryk
  13. Płóciennik Katarzyna
  14. Przybylak Mateusz
  15. Pyszel Aldona
  16. Ratajczak Martyna
  17. Skoliński Marek
  18. Smak Robert
  19. Wawrzyniak Aleksandra
  20. Wędzik Szymon
  21. Wiśniewska Natalia
  22. Wolniaczyk Natalia

Wychowawca: Agnieszka Stawicka

  1. Ekiert Filip
  2. Grabarek Agata
  3. Grzelak Adam
  4. Harasny Paweł
  5. Krawczyk Patryk
  6. Lament Karina
  7. Maciejewska Marcelina
  8. Majcherek Kamil
  9. Nawrocka Nikola
  10. Pawlaczyk Kamil
  11. Perliński Dawid
  12. Piotrowski Błażej
  13. Robak Kinga
  14. Robak Patryk
  15. Szewczyk Robert
  16. Taborek Kacper
  17. Wietrzyk Dominika
  18. Włodarczyk Daria
  19. Włodarczyk Dominik