Dziś jest piątek, 24.11.2017, imieniny Emmy, Flory
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Absolwenci » Uczniowie i absolwenci » 2012/2013

2012/2013

2012/2013

Klasa III A

Wychowawca: Włodarczyk Aneta

Klasa III B

Wychowawca: Woźniak Beata

  1. Antas Kinga
  2. Augustyniak Katarzyna
  3. Cebula Agata
  4. Celmer Marcin
  5. Gołdyka Nikola
  6. Haładyn Martin
  7. Ignaczak Milena
  8. Jarek Błażej
  9. Kaczkowska Alina
  10. Kąciak Kasper
  11. Kowalska Żaneta
  12. Kowalski Zbigniew
  13. Krawczyk Sylwia
  14. Majcherek Michał
  15. Pakuła Kamila
  16. Pękacz Kamil
  17. Przybyła Damian
  18. Pyrkowska Magdalena
  19. Rosiak Ola
  20. Rosiak Jakub
  21. Stefaniak Dominika
  22. Tomczak Szymon
  23. Waloszek Agnieszka
  24. Wypchło Karina

 

  1. Beśka Kinga
  2. Chajduk Konrad
  3. Chojnacki Tomasz
  4. Ćwiklińska Natalia
  5. Dewicki Karol
  6. Ignaczak Andżelika
  7. Jafra Daria
  8. Jakubowski Szymon
  9. Janicka Aleksandra
  10. Jasiak Mateusz
  11. Kicińska Monika
  12. Klimek Agnieszka
  13. Krysztoforska Klaudia
  14. Kubacki Wojciech
  15. Kustosz Monika
  16. Muszyńska Marta
  17. Ogrodowczyk Oliwia
  18. Przybylak Izabela
  19. Rzepka Adrianna
  20. Słodzińska Daria
  21. Stefaniak Kinga
  22. Szlucha Anna
  23. Werner Iwona
  24. Woźniak Kacper

 

 

Klasa III C

Wychowawca: Pękacz Maria

Klasa III D

Wychowawca: Kulec Ewelina

  1. Bartczak Malwina
  2. Bartosik Paulina
  3. Bartosik Dawid
  4. Gruszczyńska Klaudia
  5. Kurzyńska Klaudia
  6. Laksander Marta
  7. Mielczarek Łukasz
  8. Molka Kinga
  9. Nawrocki Patryk
  10. Orligóra Monika
  11. Orligóra Kinga
  12. Przybylak Sebastian
  13. Pyszel Marcin
  14. Ratajczak Kinga
  15. Rybicki Robert
  16. Smak Aleksandra
  17. Stelmaszak Szymon
  18. Szarzała Igor
  19. Tomczak Bartłomiej
  20. Trzmielewska Anna
  21. Wielgocki Marcin
  22. Zając Szymon
  23. Chojnacki Miron

 

  1. Bagrowski Marcin
  2. Bryl Paulina
  3. Ekiert Sandra
  4. Hubert Kamila
  5. Krawczyk Bartosz
  6. Łaszewski Adrian
  7. Majcherek Mateusz
  8. Matyniak Mateusz
  9. Pospiech Kornela
  10. Przewłoka Estera
  11. Przybył Patryk
  12. Robak Jakub
  13. Rogalska Agnieszka
  14. Spławski Mateusz
  15. Szczap Dawid
  16. Szmyt Alan
  17. Tomczyk Julia
  18. Tyma Andżelika
  19. Werner Andżelika
  20. Wielgocki patryk
  21. Włodarczyk Daniel
  22. Wolniaczyk Eryk
  23. Zdunowska Karolina

 

 


Galeria zdjęć