Dziś jest piątek, 17.11.2017, imieniny Grzegorza, Salomei
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Absolwenci » Uczniowie i absolwenci » 2011/2012

2011/2012

Klasa III A

Wychowawca: Gruszczyński Paweł

Klasa III B

Wychowawca: Krzeszewska Joanna

  1. Banach Karol
  2. Galuba Patryk
  3. Gruszczyńska Daria
  4. Gruszczyńska Anna
  5. Grześkiewicz Damian
  6. Jasnowski Artur
  7. Kacprzak Rafał
  8. Kowalska Natalia
  9. Kowalski Karol
  10. Krysztoforski Michał
  11. Kubiak Patrycja
  12. Kustosz Agata
  13. Majcherek Bartłomiej
  14. Michalak Patrycja
  15. Orligóra Dawid
  16. Pakuła Kinga
  17. Sobczak Daria
  18. Stefanowska Paulina
  19. Sulej Damian
  20. Świerk Damian
  21. Tomaszak Patryk

 

  1. Czerniak Oskar
  2. Filipowicz Krzysztof
  3. Frątczak Patryk
  4. Haberman Katarzyna
  5. Jarek Julia
  6. Kamiński Szymon
  7. Kamiński Łukasz
  8. Kopczyńska Anna
  9. Krysztoforski Kamil
  10. Kwiatkowski Damian
  11. Lament Adrian
  12. Linka Michał
  13. Markiewicz Justyna
  14. Mozio Kamil
  15. Nowicka Paulina
  16. Pakuła Konstancja
  17. Płóciennik Mateusz
  18. Płóciennik Justyna
  19. Przytuła Marlena
  20. Sęk Adam
  21. Stefaniak Anna
  22. Stefaniak Alicja
  23. Tchórzewska Klaudia
  24. Tygielska Patrycja
  25. Wągiel Błażej

 

 

Klasa III C

Wychowawca: Piekarczyk Jolanta

Klasa III D

Wychowawca: Wietrzyk Elżbieta

  1. Augustyniak Patrycja
  2. Bortnowska Marta
  3. Dzikowski Dominik
  4. Frimus Ewa
  5. Gruszczyńska Karolina
  6. Kaźmierczak Roman
  7. Kocańska Katarzyna
  8. Kołodziej Jakub
  9. Kowalska Monika
  10. Lament Szymon
  11. Langa Anna
  12. Łuczak Agata
  13. Nykiel Igor
  14. Pakuła Arleta
  15. Pawlic Marta
  16. Stefaniak Kinga
  17. Szulc Dominik
  18. Tokarski Rafał
  19. Urban Agata
  20. Werczyńska Dagmara

 

  1. Antas Adrian
  2. Borkowski Damian
  3. Borkowski Patryk
  4. Borowska Agnieszka
  5. Danisz Kinga
  6. Dużyński Dawid
  7. Harasny Piotr
  8. Herbich Kinga
  9. Idziak Kinga
  10. Kowalczyk Nikola
  11. Kujawiński Eryk
  12. Kujawiński Mateusz
  13. Łaszewska Natalia
  14. Mielcarek Karina
  15. Mikosik Milena
  16. Molka Eryk
  17. Nowakowski Łukasz
  18. Pakuła Paulina
  19. Pawlak Adam
  20. Rabiega Aleksandra
  21. Szulc Karol
  22. Wągiel Aleksandra
  23. Wągiel Daria
  24. Włodarczyk Szymon
  25. Wojtkowiak Ewelina
  26. Wolniaczyk Nikola