Dziś jest środa, 22.11.2017, imieniny Cecylii, Marka
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Absolwenci » Uczniowie i absolwenci » 2010/2011

2010/2011

2010/2011

Klasa III A

Wychowawca: Mruk Krzysztof

Klasa III B

Wychowawca: Nykiel Krystyna

  1. Adamczak Grzegorz
  2. Andrzejczak Adrian
  3. Antas Dawid
  4. Chojnacka Amanda
  5. Chojnacki Eliasz
  6. Dewicka Paulina
  7. Foint Mateusz
  8. Górski Marcin
  9. Gruszczyński Dawid
  10. Jafra Oriana
  11. Jakubosz Paulina
  12. Janik Cezariusz
  13. Józko Klaudia
  14. Kaczkowska Katarzyna
  15. Kurzaj Emil
  16. Leszczyński Jakub
  17. Orligóra Daria
  18. Pawlic Jarosław
  19. Ptak Ewelina
  20. Robak Artur
  21. Smura Dawid
  22. Szuławy Magdalena
  23. Świerk Patryk
  24. Wasik Nikola
  25. Werner Robert
  26. Zieliński Paweł
  1. Adamek Agnieszka
  2. Adamek Monika
  3. Antoniewicz Adrianna
  4. Bergandy Paweł
  5. Błaszczak Łukasz
  6. Bortnowski Paweł
  7. Cyran Natalia
  8. Czelusta Kamil
  9. Ćwiklińska Adrianna
  10. Dopieralska Sandra
  11. Dziencioł Andżelina
  12. Filipowicz Aleksandra
  13. Górski Krzysztof
  14. Harasny Damian
  15. Karuba Andżelika
  16. Klimek Łukasz
  17. Konciak Julia
  18. Kujawiński Damian
  19. Przybylak Martyna
  20. Przybylak Oskar
  21. Rzepka Kamil
  22. Stelmaszak Karina
  23. Surdyga Amadeusz
  24. Tygielski Przemysław

 

Klasa III C

Wychowawca: Stawicka Agnieszka

Klasa III D

Wychowawca: Marciniak Anna

  1. Adamczyk Paulina
  2. Balcerzak Daniel
  3. Beśka Adrian
  4. Ciesielski Brajan
  5. Dymarczyk Mateusz
  6. Gorzała Wioletta
  7. Grabarek Adrian
  8. Grzelak Dorota
  9. Janicka Anna
  10. Koralewska Kinga
  11. Koralewski Bartosz
  12. Krawczyk Dawid
  13. Kurzawa Łukasz
  14. Nowicka Justyna
  15. Olek Justyna
  16. Orligóra Krzysztof
  17. Przybylak Damian
  18. Przybylski Krzysztof
  19. Tomaszewski Piotr
  20. Trzmielewska Kinga
  21. Zając Karina
  22. Żebrucki Damian
  1. Bagrowska Daria
  2. Borowska Klaudia
  3. Borkowski Mateusz
  4. Borowski Artur
  5. Buczyńska Kinga
  6. Bukowiecki Zbigniew
  7. Dróżdż Joanna
  8. Dużyńska Marta
  9. Herbich Kamil
  10. Hofman Paulina
  11. Kałużny Damian
  12. Michałowska Anna
  13. Przysło Karina
  14. Ratajczyk Karolina
  15. Rogalska Karolina
  16. Rogalska Monika
  17. Rogalski Kamil
  18. Siepka Nikola
  19. Styś Marta
  20. Szczap Kinga
  21. Tyma Łukasz
  22. Wielgocka Paulina
  23. Wojtczak Milena
  24. Zomer Dominik

Galeria zdjęć