Dziś jest środa, 22.11.2017, imieniny Cecylii, Marka
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Absolwenci » Uczniowie i absolwenci » 2009/2010

2009/2010

2009/2010

Klasa III A

Wychowawca: Kulec Ewelina

Klasa III B

Wychowawca: Pękacz Maria

  1. Adamek Robert
  2. Drzewiecki Jakub
  3. Drzewiecki Szymon
  4. Harasna Karolina
  5. Harasna Monika
  6. Kaczkowska Kinga
  7. Kołacińska Natalia
  8. Kowalczyk Kinga
  9. Kowalska Monika
  10. Kowalski Mateusz
  11. Krawczyk Mariusz
  12. Markiewicz Mateusz
  13. Marzuchowski Dawid
  14. Masztalerz Konrad
  15. Nickel Damian
  16. Ogrodowczyk Alicja
  17. Orligóra Karina
  18. Pawlak Katarzyna
  19. Przybył Kamil
  20. Pyrkowska Justyna
  21. Rulewski Marcin
  22. Strupczewski Toamsz
  23. Szczap Paulina
  24. Tomczak Krzysztof
  1. Bartosik Patrycja
  2. Beśka Michał
  3. Bortnowska Adrianna
  4. Chruścik Tomasz
  5. Dopieralski Eryk
  6. Drzewiecka Aleksandra
  7. Dzieciątkowska Anna
  8. Frontczak Patrycja
  9. Haładyn Patrycja
  10. Ignaczak Nikola
  11. Jagieła Katarzyna
  12. Karasiak Kacper
  13. Kłodawski Mateusz
  14. Kubiak Karol
  15. Michałowski Kamil
  16. Musiałowska Mariola
  17. Prentczyńska Marta
  18. Przygoński Zachariasz
  19. Rogalski Bartosz
  20. Szymczak Klaudia
  21. Tarnas Sylwia
  22. Tchórzewski Dawid
  23. Zając Konrad

 

Klasa III C

Wychowawca: Woźniak Beata

Klasa III D

Wychowawca: Włodarczyk Aneta

  1. Borowczyk Dorota
  2. Ciesielska Andżelika
  3. Dziurzyński Robert
  4. Filipowicz Martyna
  5. Frątczak Rafał
  6. Gałężewska Justyna
  7. Jakubosz Mateusz
  8. Józefiak Agnieszka
  9. Kominiarczyk Radosław
  10. Krystera Nikola
  11. Krysztoforska Magdalena
  12. Kustosz Magdalena
  13. Mielczarek Julita
  14. Mizera Adrian
  15. Perliński Łukasz
  16. Przybylak Karina
  17. Przybył Sebastian
  18. Sęk Michał
  19. Stefaniak Aneta
  20. Sulej Kamil
  21. Sulej Sylwia
  22. Surdyga Marika
  23. Wasielewski Patryk
  1. Borowska Sylwia
  2. Bryl Marek
  3. Dzięcioł Żaneta
  4. Filas Grzegorz
  5. Frimus Sylwia
  6. Grzelak Grzegorz
  7. Iglikowski Krzysztof
  8. Kocański Robert
  9. Koralewski Damian
  10. Krysztoforski Błażej
  11. Kujawiński Błażej
  12. Matuszczak Katarzyna
  13. Mielcarek Justyna
  14. Nawrocka Milena
  15. Nowakowska Klaudia
  16. Pawlaczyk Dawid
  17. Pietrzak Damian
  18. Pietrzak Rafał
  19. Piotrowska Anna
  20. Pisarska Patrycja
  21. Przysło Daria
  22. Rabiega Artur
  23. Skolińska Mariola
  24. Styś Łukasz
  25. Szulc Artur
  26. Tomaszak Patryk
  27. Tończyk Sylwia
  28. Wawrzyniak Maria
  29. Wędzik Paulina
  30. Zielińska Marta

Galeria zdjęć