Dziś jest piątek, 17.11.2017, imieniny Grzegorza, Salomei
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Absolwenci » Uczniowie i absolwenci » 2008/2009

2008/2009

Klasa III A

Wychowawca: Wietrzyk Elżbieta

Klasa III B

Wychowawca: Gruszczyński Paweł

  1. Antas Andżelika
  2. Balcerzak Katarzyna
  3. Cieślak Aleksandra
  4. Czerniak Krzysztof
  5. Filipowicz Dariusz
  6. Galuba Andżelika
  7. Grześkiewicz Dagmara
  8. Harasna Kamila
  9. Jarek Mateusz
  10. Jasnowski Sebastian
  11. Kowalski Łukasz
  12. Kowalski Mateusz
  13. Kurzaj Arkadiusz
  14. Linka Adam
  15. Matuszak Patrycja
  16. Pyrkowski Sławomir
  17. Rosiak Marika
  18. Rulewska Marta
  19. Stefaniak Mateusz
  20. Stefaniak Patryk
  21. Szach Maciej
  22. Woźniak Sylwia
  23. Zieliński Tomasz
  24. Zielonka Mariusz
  25. Zięba Sylwia
  26. Erkiet Sylwia
  1. Ambroziak Patrycja
  2. Bergandy Paulina
  3. Cyran Maciej
  4. Filipowicz Sara
  5. Gołdyka Bartosz
  6. Górski Błażej
  7. Kopczyńska Marta
  8. Kubacki Dawid
  9. Łuczak Jakub
  10. Michałowski Marek
  11. Ogrodowczyk Patryk
  12. Osiński Patryk
  13. Pakuła Cezary
  14. Pawlic Damian
  15. Pawlic Monika
  16. Pękacz Justyna
  17. Pietrzak Natalia
  18. Płóciennik Karol
  19. Przybylak Patrycja
  20. Urbaniak Waldemar
  21. Walaszczyk Łukasz
  22. Witkowska Marlena
  23. Wysokowski Jakub
  24. Zając Weronika

 

Klasa III C

Wychowawca: Krzeszewska Joanna

Klasa III D

Wychowawca: Piekarczyk Jolanta

  1. Balcerzak Paweł
  2. Bartczak Damian
  3. Cajdler Małgorzata
  4. Dolińska Daria
  5. Frimus Anna
  6. Gorgolewska Marta
  7. Gruszczyński Radosław
  8. Janicki Sebastian
  9. Jasiak Agnieszka
  10. Jasiak Paulina
  11. Kłodziński Adrian
  12. Kończak Mateusz
  13. Laskowski Przemysław
  14. Majewski Marcin
  15. Orligóra Dawid
  16. Orligóra Sylwia
  17. Pakulski Konrad
  18. Pakuła Kamil
  19. Pakuła Rafał
  20. Słowińska Paulina
  21. Szczepaniak Kamila
  22. Śniegocki Patryk
  23. Tomaszewska Justyna
  24. Wiśniewski Konrad
  1. Borowska Natalia
  2. Borowski Konrad
  3. Borowski Piotr
  4. Buczyńska Karolina
  5. Bukowiecki Piotr
  6. Dróżdż Andżelika
  7. Ekiert Erwin
  8. Harasna Anna
  9. Hiszpańska Andżelika
  10. Hubert Mateusz
  11. Jarek Krzysztof
  12. Kłodawski Karol
  13. Koralewski Arkadiusz
  14. Kowalczyk Bartosz
  15. Langa Mateusz
  16. Michałowski Piotr
  17. Nowak Łukasz
  18. Pawlak Paulina
  19. Poturała Andżelika
  20. Szczap Rafał
  21. Szmyt Patryk
  22. Szturma Katarzyna
  23. Wieczorek Dominik
  24. Zdunowska Katarzyna