Dziś jest piątek, 17.11.2017, imieniny Grzegorza, Salomei
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Absolwenci » Uczniowie i absolwenci » 2007/2008

2007/2008

2007/2008

Klasa III A

Wychowawca: Stawicka Agnieszka

Klasa III B

Wychowawca: Mruk Krzysztof

  1. Bartosik Karol
  2. Borkowski Marcin
  3. Chojnacki Dominik
  4. Cieślak Barbara
  5. Czerniak Piotr
  6. Dróżdż Magdalena
  7. Drzeweicka Agata
  8. Galuba Monika
  9. Gryceczko Dominik
  10. Idziak Paulina
  11. Józefiak Łukasz
  12. Kicińska Ewelina
  13. Kowalska Marta
  14. Nickel Katarzyna
  15. Mizera Paulina
  16. Pawlak Robert
  17. Pietrzak Marcin
  18. Polipowska Joanna
  19. Rakocińska Malwina
  20. Siwek Przemysław
  21. Szuławy Mateusz
  22. Szwnakowski Marcin
  23. Werner Piotr
  24. Woźniak Ewelina
  1. Bortnowska Milena
  2. Celmer Małogorzata
  3. Dembiński Seweryn
  4. Gałężewski Daniel
  5. Grabarek Damian
  6. Gromada Daniel
  7. Harasny Patryk
  8. Kopczyńska Izabela
  9. Lament Justyna
  10. Michalak Tobiasz
  11. Mikuła Rafał
  12. Nawrocka Monika
  13. Opitz Marta
  14. Płóciennik Sebastian
  15. Płóciennik Sylwester
  16. Przybylak Damian
  17. Przytuła Elżbieta
  18. Stefaniak Karol
  19. Surdyga Olaf
  20. Scześniewski Przemysław
  21. Walczak Wojciech
  22. Witkowski Maciej
  23. Wypchło Adrian
  24. Zasadzka Justyna

 

Klasa III C

Wychowawca: Marciniak Anna

Klasa III D

Wychowawca: Nykiel Krystyna

  1. Bartosik Katarzyna
  2. Dewicka Ewelina
  3. Dzięcioł Mateusz
  4. Frątczak Przemysław
  5. Gorgolewska Patrycja
  6. Janicki Marcin
  7. Jasiak Arkadiusz
  8. Kąciak Anna
  9. Kłodziński Adrian
  10. Kocańska Magdalena
  11. Kozłowska Aleksandra
  12. Kryszczak Paweł
  13. Laksander Patrycja
  14. Nawrocka Julita
  15. Nowicka Jolanta
  16. Orligóra Agnieszka
  17. Pawłosek Sabina
  18. Pietrzak Patryk
  19. Płóciennik Paulina
  20. Przybylak Edyta
  21. Stefaniak Marta
  22. Usiaczyk Radosław
  23. Wawrzyniak Wojciech
  1. Bukowiecka Żaneta
  2. Cajdler Bartosz
  3. Cajdler Jan
  4. Dąbska Karolina
  5. Dzieciątkowski Adam
  6. Grzelak Anna
  7. Iglikowski Arkadiusz
  8. Kominiarczyk Dominik
  9. Krajewski Karol
  10. Kudliński Damian
  11. Łaszewska Andżelika
  12. Matuszczak Mateusz
  13. Matyniak Ireneusz
  14. Musiałowska Iwona
  15. Nowakowska Natalia
  16. Sobczak Ewelina
  17. Szczap Piotr
  18. Szulc Krzysztof
  19. Tarnas Agnieszka
  20. Tomaszak Daria
  21. Wejzer Ewelina
  22. Wielgocka Patrycja
  23. Włodarczyk Żaneta

Galeria zdjęć