Dziś jest piątek, 24.11.2017, imieniny Emmy, Flory
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Absolwenci » Uczniowie i absolwenci » 2006/2007

2006/2007

Klasa III A

Wychowawca: Karina Stróżyk

Klasa III B

Wychowawca: Renata Rasińska

  1. Borowczyk Katarzyna
  2. Czekała Justyna
  3. Dopieralska Agnieszka
  4. Dróżdż Magdalena
  5. Dziurzyńska Sylwia
  6. Grzywacz Paweł
  7. Heldt Mateusz
  8. Jakubowski Paweł
  9. Kapusta Kamila
  10. Kołodziejczyk Adrian
  11. Leszczyńska Irmina
  12. Mruk Aneta
  13. Piąstka Martyna
  14. Siuda Adam
  15. Świrk Klaudia
  16. Wadas Grzegorz
  17. Wasilewski Robert
  18. Werner Katarzyna
  19. Woźniak Marek
  20. Zając Przemysław
  21. Zięba Karolina
  1. Chajduk Monika
  2. Drygała Marta
  3. Dziencioł Paula
  4. Filipowicz Mateusz
  5. Gałężewski Adrian
  6. Górska Klaudia
  7. Graczyk Jarosław
  8. Gruszczyński Krzysztof
  9. Kamiński Mateusz
  10. Kołaciński Rafał
  11. Kończak Agnieszka
  12. Kończak Kinga
  13. Kończak Klaudia
  14. Krawczyk Robert
  15. Nowicka Daria
  16. Paruszewska Klaudia
  17. Przygońska Anna
  18. Przytuła Krzysztof
  19. Stefaniak Paula
  20. Strzelczyk Dawid
  21. Tomczyk Bartosz
  22. Wietrzyk Kamil
  23. Woźniak Mateusz

 

Klasa III C

Wychowawca: Maria Pękacz

Klasa III D

Wychowawca:

  1. Balcerzak Karol
  2. Cajdler Kazimierz
  3. Górska Justyna
  4. Gruszczyńska Anna
  5. Gruszczyński Artur
  6. Gruszczyński Krzysztof
  7. Kaźmierczak Katarzyna
  8. Kąciak Łukasz
  9. Kocański Sylwester
  10. Kowalski Dawid
  11. Kowalski Sylwester
  12. Kozłowska Katarzyna
  13. Nawrocka Anna
  14. Orligóra Malwina
  15. Pietrzak Paulina
  16. Raszewski Krzysztof
  17. Szczepaniak Sylwia
  18. Tomasik Anna
  19. Tomaszewska Paulina
  20. Urbaniak Robert
  21. Wojciechowski Mateusz
  22. Wosiek Monika
  23. Woźniak Adrian
  24. Zielińska Monika
  1. Dzieciątkowska Katarzyna
  2. Dzieciątkowska Marta
  3. Gorzała Michał
  4. Herbich Jarosław
  5. Hiszpański Krystian
  6. Hynas Anna
  7. Jarek Mateusz
  8. Kulbieda Łukasz
  9. Lament Ewelina
  10. Lament Paweł
  11. Lament Piotr
  12. Matyniak Sylwia
  13. Napierała Anna
  14. Poturała Kamil
  15. Ratajczyk Krzysztof
  16. Siwek Maciej
  17. Szturma Karolina
  18. Szturma Małgorzata
  19. Szymczak Daria
  20. Tomczyk Paulina
  21. Tończyk Mateusz
  22. Wietrzyk Monika
  23. Wojtczak Krzysztof

 

Klasa III E

Wychowawca: Włodarczyk Aneta

  1. Adamek Dawid
  2. Brzychcy Wojciech
  3. Dewicki Mateusz
  4. Frątczak Bartosz
  5. Frątczak Michał
  6. Harasna Weronika
  7. Harasny Piotr
  8. Janczewska Kamila
  9. Krawczyk Paweł
  10. Kurzawa Monika
  11. Majewski Marek
  12. Mielczarek Marcin
  13. Olczak Mateusz
  14. Pakuła Nicola
  15. Pawlic Łukasz
  16. Pisarska Małgorzata
  17. Płóciennik Anna
  18. Sylwestrzak Patryk
  19. Szcześniewski Rafał
  20. Szulc Anna
  21. Tomczak Ewa
  22. Walaszczyk Kamila