Dziś jest piątek, 17.11.2017, imieniny Grzegorza, Salomei
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Absolwenci » Uczniowie i absolwenci » 2005/2006

2005/2006

Klasa III A

Wychowawca: Krzeszewska Joanna

Klasa III B

Wychowawca: Haberman Beata

  1. Frimus Aneta
  2. Gromada Marika
  3. Harasna Patrycja
  4. Harasny Emil
  5. Idziak Karol
  6. Jakubowski Łukasz
  7. Janik Konrad
  8. Kaczkowski Dominik
  9. Kołacińska Marzena
  10. Kowalczyk Milena
  11. Kowalska Andżelika
  12. Mruk Janusz
  13. Mruk Tomasz
  14. Nickel Agnieszka
  15. Potasiński Damian
  16. Pyrkowski Tomasz
  17. Rezler Malwina
  18. Słowiński Tomasz
  19. Starczyński Adam
  20. Stefaniak Andżelika
  21. Sulej Mariusz
  22. Szustak Grzegorz
  23. Toborek Natalia
  24. Woźniak Przemysław
  1. Dembiński Paweł
  2. Janicki Damian
  3. Kapusta Anna
  4. Maciejewska Anna
  5. Miszczak Monika
  6. Mrugas Sylwia
  7. Myszyńska Agnieszka
  8. Nowicki Bartosz
  9. Pakuła Daniel
  10. Pakuła Martyna
  11. Płóciennik Łukasz
  12. Prentczyński Bartosz
  13. Przygońska Malwina
  14. Stefaniak Kinga
  15. Stefaniak Nina
  16. Stefaniak Przemysław
  17. Surdyga Filip
  18. Szelągowski Konrad
  19. Szprync Julita
  20. Walaszczyk Justyna
  21. Walczak Sebastian
  22. Wągiel Angelika
  23. Wojciechowski Oskar
  24. Zając Konrad

 

Klasa III C

Wychowawca: Wietrzyk Elżbieta

Klasa III D

Wychowawca: Gruszczyński Paweł

  1. Balcerzak Joanna
  2. Bartosik Emil
  3. Bończyk Dawid
  4. Gruszczyński Robert
  5. Jankowski Damian
  6. Jasiak Anna
  7. Kaźmierczak Marcin
  8. Kąciak Joanna
  9. Krajewska Angelika
  10. Kwiatkowski Grzegorz
  11. Laskowska Milena
  12. Marcinkowska Agnieszka
  13. Naranjo Stanisław
  14. Olek Krzysztof
  15. Pękacz Marcin
  16. Przybylak Joanna
  17. Ptak Krzysztof
  18. Susło Joanna
  19. Szulc Małgorzata
  20. Szymczak Marcin
  21. Wawrzyniak Dawid
  22. Wolski Robert
  23. Zieliński Arkadiusz
  24. Zielonka Dominik
  1. Andrzejczak Patryk
  2. Cichy Bartosz
  3. Chrzęściewska Bogumiła
  4. Danisz Bartłomiej
  5. Grzelak Łukasz
  6. Hofman Iwona
  7. Kałuża Dawid
  8. Kaźmierczak Monika
  9. Kowalczyk Mateusz
  10. Kryszczyńska Karolina
  11. Musiałowska Karolina
  12. Napierała Krystian
  13. Płóciennik Krzysztof
  14. Poszwa Anita
  15. Przygońska Aneta
  16. Rabiega Adrian
  17. Rogalska Anita
  18. Różańska Aneta
  19. Smura Krzysztof
  20. Śmiechowska Angelika
  21. Urban Tomasz
  22. Wejzer Łukasz
  23. Włodarczyk Dawid