Dziś jest poniedziałek, 20.11.2017, imieniny Anatola, Rafała
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Absolwenci » Uczniowie i absolwenci » 2004/2005

2004/2005

2004/2005

Klasa III A

Wychowawca: Marciniak Anna

Klasa III B

Wychowawca: Nykiel Krystyna

  1. Borowczyk Barbara
  2. Dewicka Emilia
  3. Dróżdż Anna
  4. Dzikowski Konrad
  5. Dziurzyńska Agnieszka
  6. Filipiak Krzysztof
  7. Grzywacz Dawid
  8. Harasna Jolanta
  9. Heldt Rafał
  10. Majcherek Izabela
  11. Nickel Przemysław
  12. Nowak Zbigniew
  13. Potasińska Monika
  14. Piąstka Marcin
  15. Siuda Natalia
  16. Sobczak Michał
  17. Szuławy Aneta
  18. Szustak Karolina
  19. Śniak Eunika
  20. Świrk Tomasz
  21. Wardziak Monika
  22. Wiśniarek Justyna
  23. Zając Agnieszka
  1. Adamek Łukasz
  2. Andrzejczak Paulina
  3. Brzózka Paulina
  4. Chruścik Bartosz
  5. Dopieralska Paula
  6. Dzikowski Michał
  7. Frącala Krzysztof
  8. Gruszczyńska Ewa
  9. Harasna Agata
  10. Harasna Paula
  11. Kowlczyk Erwin
  12. Kowalska Justyna
  13. Krawczyk Justyna
  14. Lament Błażej
  15. Nykiel Tomasz
  16. Olczak Konrad
  17. Płóciennik Krzysztof
  18. Smak Łukasz
  19. Stefaniak Łucja
  20. Stefaniak Patrycja
  21. Stelmaszak Oskar
  22. Ślusarek Mariusz

 

Klasa III C

Wychowawca: Pękacz Maria

Klasa III D

Wychowawca: Stawicka Agnieszka

  1. Adamek Ewa
  2. Bergandy Józef
  3. Czelusta Klaudia
  4. Ćwiklińska Emilia
  5. Grabarek Andżelika
  6. Harasna Ewelina
  7. Janicka Anna
  8. Janicki Arkadiusz
  9. Jasiak Anna
  10. Kąciak Karolina
  11. Kowalska Ewa
  12. Lament Mariusz
  13. Laskowska Agnieszka
  14. Markiewicz Adam
  15. Płóciennik Karolina
  16. Staszak Mateusz
  17. Stelmaszak Andżelika
  18. Szach Marcin
  19. Wawrzyniak Rafał
  20. Wejman Mateusz
  21. Wolski Jarosław
  22. Wypiór Dariusz
  23. Zieliński Dawid
  1. Borowski Michał
  2. Cichała Magdalena
  3. Dzieciątkowski Jakub
  4. Dziurzyńska Katarzyna
  5. Herbich Anna
  6. Iglikowski Daniel
  7. Janik Emilia
  8. Kłodawska Natalia
  9. Koralewska Emilia
  10. Kulbieda Dawid
  11. Kurzaj Piotr
  12. Matyniak Katarzyna
  13. Różański Karol
  14. Sylwestrzak Dawid
  15. Szewczyk Tobiasz
  16. Szmyt Karolina
  17. Świtaj Karol
  18. Wejzer Emil
  19. Wielgocka Daria
  20. Wiśniewska Marlena
  21. Wojtkowiak Krystian
  22. Zdunowski Marcin