Dziś jest poniedziałek, 20.11.2017, imieniny Anatola, Rafała
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Absolwenci » Uczniowie i absolwenci » 2003/2004

2003/2004

 

Klasa III A

Wychowawca: Renata Rasińska        

Klasa III B

Wychowawca: Beata Woźniak        

  1. Bartosik Anna
  2. Dewicka Agnieszka
  3. Galuba Katarzyna
  4. Gałążewski Dominik
  5. Gałężewski Radosław
  6. Grzelak Anna
  7. Ignaszak Ilona
  8. Józefiak Mariusz
  9. Kaczkowski Dawid
  10. Kąciak Kamila
  11. Koszela Katarzyna
  12. Kowalska Sylwia
  13. Kurzaj Sylwia
  14. Lament Mateusz
  15. Masztalerz Kamil
  16. Pękacz Michał
  17. Przybył Łukasz
  18. Przybyła Justyna
  19. Pyrkowska Katarzyna
  20. Stefaniak Monika
  21. Tomczyk Karolina
  22. Tyma Robert
  23. Walczak Łukasz
  24. Zięba Tomasz
  1. Ambroziak Tomasz
  2. Bartczak Anis
  3. But Katarzyna
  4. Czerniak Konrad
  5. Dopieralska Rita
  6. Dróżdż Karolina
  7. Erkiert Bartosz
  8. Graczyk Dawid
  9. Janicki Tomasz
  10. Klimt Robert
  11. Kowalczyk Paulina
  12. Kriger Barbara
  13. Kurzawa Mateusz
  14. Matusiak Tomasz
  15. Musidlak Michał
  16. Myszyński Marcin
  17. Ogrodowczyk Piotr
  18. Olenderek Emilia
  19. Przygońska Sylwia
  20. Stefaniak Beata
  21. Strzelczyk Kamil
  22. Wojtkowiak Jakub
  23. Zając Rafał
  24. Zwoliński Radosław

Klasa III C

Wychowawca: Krzysztof Mruk          

Klasa III D

Wychowawca: Karina Stróżyk          

  1. Adamek Tomasz
  2. Balcerzak Justyna
  3. Frontczak Anna
  4. Gruszczyński Piotr
  5. Jagieła Waldemar
  6. Janiak Łukasz
  7. Jasiak Tomasz
  8. Kaźmierczak Sylwester
  9. Kąciak Konrad
  10. Koralewska Dagmara
  11. Krajewski Damian
  12. Kryszczak Agnieszka
  13. Marciniak Joanna
  14. Mrugas Joanna
  15. Olczak Beata
  16. Olek Sylwester
  17. Pawlaczyk Łukasz
  18. Pisarska Róża
  19. Przybylak Małgorzata
  20. Szulc Joanna
  21. Wawrzyniak Milena
  1. Borowski Krzysztof
  2. Bukowiecki Adrian
  3. Chojnacka Ewelina
  4. Dzieciątkowski Marcin
  5. Harasny Jacek
  6. Harasny Tomasz
  7. Jarosz Dawid
  8. Kominiarczyk Łukasz
  9. Kowalczyk Sylwia
  10. Karjewski Adrian
  11. Kubiak Bgartosz
  12. Kurzawa Michał
  13. Marecka Barbara
  14. Pilarczyk Kamila
  15. Płóciennik Sylwester
  16. Poszwa Malwina
  17. Przewłoka Nina
  18. Rychter Bartosz
  19. Staszak Adam
  20. Tygielska Nina
  21. Wojtczak Paweł
  22. Zielonka Nina