Dziś jest poniedziałek, 20.11.2017, imieniny Anatola, Rafała
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Szkoła Marzeń

Szkoła Marzeń

Szkoła Marzeń to projekt pomocy uczniom ze szkół wiejskich. Chcemy aby mogli oni realizować swoje plany i marzenia edukacyjne i życiowe. W ramach projektu szkoły wiejskie otrzymują dotację na prowadzenie działań wspomagających uczniów, wsparcie merytoryczne oraz ofertę szkoleń dla nauczycieli.
W październiku 2005 r. 443 szkoły w całej Polsce rozpoczęły realizację swoich programów rozwojowych. Gimnazjum w Malanowie jest jedną z 30 szkół wielkopolskich, które wygrały konkurs i w roku szkolnym 2005/2006 wdrażają projekt pt: "Odważnie w przyszłość".
Projekt SZKOŁA MARZEŃ finansowany jest z budżetu państwa oraz przez Europejski Fundusz Społeczny. Głównymi organizatorami są: Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej, Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży oraz Centrum Metodyczne Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej.