Dziś jest poniedziałek, 20.11.2017, imieniny Anatola, Rafała
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Samorząd Uczniowski » Podarunek od samorządu dla Szlachetnej Paczki

Podarunek od samorządu dla Szlachetnej Paczki

"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi." - Jan Paweł II

Na tegorocznej dyskotece andrzejkowej Samorząd Uczniowski wraz z Radą Rodziców zorganizował słodki bufet z domowymi wypiekami. Zarobiliśmy na nim 80 zł, które postanowiliśmy przekazać na słuszny cel. Z racji tego, że ostatnimi czasy nasza szkoła brała udział w akcji Szlachetna Paczka, samorząd zakupił lalki Barbie. Były one marzeniem 7-letniej dziewczynki z wybranej przez nas rodziny, dla której tworzyliśmy paczki. Mamy nadzieję, że dziewczynce spodoba się prezent oraz cieszymy się, iż możemy przyczynić się do czyjegoś uśmiechu.
                                                                                      Julia Maciejewska