Dziś jest poniedziałek, 21.05.2018, imieniny Kryspina, Wiktora
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Samorząd Uczniowski » Gimnazjaliści pomagają

Gimnazjaliści pomagają

Uczniów naszej szkoły nie trzeba zachęcać do udziału w akcjach charytatywnych. Tak było i w tym roku podczas kiermaszu andrzejkowego, z którego dochód został przeznaczony na przygotowanie Szlachetnej Paczki dla potrzebującej rodziny.  30 listopada członkowie Samorządu  Uczniowskiego  wraz ze sklepikiem szkolnym oraz drużyną harcerską zorganizowali kiermasz wypieków. Chętnych do przygotowania ciasteczek z wróżbami andrzejkowymi nie brakowało. Amatorów słodkości również – po babeczkach został tylko miły zapach.  Ten dzień nie mógł minąć bez  tradycyjnych  andrzejkowych  wróżb. Podczas długiej przerwy ustawiła się długa kolejka do kącika  przygotowanego przez Nikolę Kulawiecką, która tego dnia pełniła rolę gimnazjalnej wróżki.  Każdy chciał wiedzieć jaka czeka go przyszłość. Dzięki andrzejkowej akcji udało nam się zebrać 175 zł.
Wszystkim zaangażowanym składamy gorące podziękowania.

Ewelina Kulec