Dziś jest piątek, 18.01.2019, imieniny Małgorzaty, Piotra
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Samorząd Uczniowski » Dzień Edukacji Narodowej 2017/ 2018

Dzień Edukacji Narodowej 2017/ 2018

Dzień Edukacji Narodowej 2017/ 2018

W piątek 13 października w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w budynku przy ulicy Parkowej, odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Apel, przygotowany przez uczniów klas drugich miał miejsce podczas lekcji wychowawczej. Na uroczystość przybyli m.in. wójt Gminy Malanów Pan Sławomir Prentczyński, emerytowani nauczyciele: Panie: Maria But, Renata Rasińska i Pan Paweł Gruszczyński, ks. Prałat Stanisław Płaszczyk oraz przewodniczący Rady Rodziców Pan Robert Kowalski. 
Koledzy i koleżanki poprzez wiersze i piosenki  dziękowali wszystkim nauczycielom i pracownikom za ich wkład w  naszą edukację. Najzabawniejszym momentem uroczystości była scenka, w której  grupka uczniów opowiadała rymowane wierszyki, żarty i różne śmieszne kwestie. To było bardzo pomysłowe.
Na koniec przedstawienia  przekazano pamiątkowe róże wszystkim tym, bez których życie w naszej szkole byłoby bardzo trudne, wręcz niemożliwe. Zaś na sam koniec, zabrali głos goście. Nie brakowało kwiatów, podziękowań, życzeń pomyślności  w dalszej pracy, jak i w życiu osobistym.
Jako członek Samorządu Uczniowskiego, w imieniu całego samorządu i wszystkich uczniów naszej szkoły, składam najszczersze życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom. Życzę  szczęścia w życiu osobistym, jak i w pracy na rzecz naszej szkoły. Pragniemy, abyście Wy, nasi najlepsi i najukochańsi nauczyciele oraz pracownicy, robili to co kochacie, żebyście wkładali całe swoje serce w swoją pracę, a my Was nie zawiedziemy! Mógłbym się rozpisać, ale na zakończenie powiem tyle... Dziękujemy bardzo!!

                                                                                   Kacper Koszela III D

Galeria zdjęć