Dziś jest środa, 22.11.2017, imieniny Cecylii, Marka
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Samorząd Uczniowski » Dzień Edukacji Narodowej 2016

Dzień Edukacji Narodowej 2016

Jak co roku w naszym gimnazjum im. Jana Pawła II świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Wydarzenie to miało miejsce dn. 12.10.2016r.
Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: przewodniczący Rady Gminy Malanów pan Andrzej Toms, ks. Prałat Stanisław Płaszczyk, wicewójt pan Piotr Cyls, przewodniczący Rady Rodziców pan Robert Kowalski i skarbnik Rady Rodziców pani Magdalena Dymarczyk, a także emerytowani nauczyciele.
Całą uroczystość poprowadzili uczniowie naszego gimnazjum. Zaprezentowali się recytując wiersze, śpiewając piosenki i grając na instrumentach. Ciekawym elementem tej akademii był występ wokalny pani Marty Tomczyk-Groblicy oraz pana Pawła Gruszczyńskiego. Całe wydarzenie podsumowało wręczenie kwiatów wszystkim pracownikom szkoły.
Ten dzień był najlepszą okazją, aby przekazać nagrody Dyrektora. Nagrody otrzymały panie: Joanna Krzeszewska, Aldona Kapusta, Marzena Osińska, Krystyna Nykiel, Maria Pękacz, Agnieszka Stawicka panowie: Rafał Białas i Mariusz Herbich oraz pracownicy szkoły: Beata Borowczyk, Elżbieta Trzmielewska i Ewa Wasielewska.

Kinga Kapusta