Dziś jest poniedziałek, 20.11.2017, imieniny Anatola, Rafała
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Samorząd Uczniowski » Dzień Dziecka 2017

Dzień Dziecka 2017

Pierwszego czerwca wszyscy czujemy się dziećmi. W naszym gimnazjum również panowała wyjątkowa atmosfera. Atrakcje rozpoczęły się od meczu siatkarskiego, w którym nauczyciele zmierzyli się z reprezentacją uczniów. Obie drużyny walczyły dzielnie i dawały z siebie wszystko. Ostatecznie młodzież zwyciężyła pokonując belfrów w zaciekłym tie-breaku. Podczas kolejnych dwóch lekcji wszyscy uczniowie wraz z opiekunami uczestniczyli w warsztatach malarskich. Zadaniem każdej klasy było stworzenie plakatu upamiętniającego wspomnienia z gimnazjum. Powstały wyjątkowe i osobiste prace. Pani dyrektor Krystyna Sobczak złożyła uczniom serdeczne życzenia, po których pozowaliśmy do wspólnego pamiątkowego zdjęcia. Rada Rodziców przygotowała pyszny posiłek w postaci grillowanych kiełbasek. Podczas ostatnich lekcji dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty kulinarne prowadzone przez panie Anetę Drzewiecką i Małgorzatę Cieślak. Na stołach pojawiły się kanapki, sałatki i desery. Humory dopisywały gimnazjalistom przez cały dzień. Dzień Dziecka w Gimnazjum w Malanowie udał się wspaniale!

Ewelina Kulec