Dziś jest piątek, 17.11.2017, imieniny Grzegorza, Salomei
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Samorząd Uczniowski » Dyskoteka noworoczna 2017

Dyskoteka noworoczna 2017

Dnia 13.02 w naszym gimnazjum im.Jana Pawła II odbyła się dyskoteka choinkowa. Motyw przewodni brzmiał "gramy na maxa dla Maxa". DJ Adrian Paruszewski oddał swoje honorarium na fundację,która wspiera chorego Maksa. O ugaszenie głodu i pragnienia w chwili przerwy zatroszczyła się Rada Rodziców,która zorganizowała pyszne jedzenie. Na dyskotece można było zakupić piękne walentynki oraz serduszka z masy solnej wykonane przez harcerzy z naszego gimnazjum.
Uczniowie podczas trzy godzinnej dyskoteki bawili się w rytmach najlepszych piosenek,a parkiet nie pozostawał pusty.
                                                                           Kinga Kapusta