Dziś jest piątek, 17.11.2017, imieniny Grzegorza, Salomei
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Nadanie imienia szkole » Ogłoszenie wyników głosowania na patrona Gimnazjum w Malanowie

Ogłoszenie wyników głosowania na patrona Gimnazjum w Malanowie

W okresie od 16 do 26 czerwca 2013r. społeczność Gimnazjum w Malanowie, czyli uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły oddawali swoje głosy w wyborach na patrona. Dnia 26 czerwca komisja skrutacyjna, składająca się z przedstawicieli rodziców, uczniów i pracowników szkoły policzyła głosy, a 27 czerwca na apelu z okazji Dnia Laureata  Pan dyrektor Sławomir Prentczyński podał oficjalne wyniki. Wyglądają one następująco:

Lp.

Imię i nazwisko kandydata

Liczba oddanych na kandydata głosów ważnych

1.

Maria Dąbrowska

21

2.

101

3.

Kard. Stefan Wyszyński

40

4.

Tadeusz Zawadzki

130

W związku z tym, iż żaden z kandydatów nie uzyskał wymaganej większości głosów, która stanowi, zgodnie z zasadami demokracji, ponad połowę głosów ważnych, konieczne będzie przeprowadzenie II tury wyborów. Pan dyrektor zapowiedział, że nastąpi to we wrześniu 2013r.