Dziś jest piątek, 17.11.2017, imieniny Grzegorza, Salomei
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Nadanie imienia szkole » Gimnazjaliści poznają sylwetki kandydatów na patrona szkoły

Gimnazjaliści poznają sylwetki kandydatów na patrona szkoły

Uczniowie naszego gimnazjum od kilku tygodni intensywnie pracują nad zbieraniem informacji i  materiałów o postaciach, które są kandydatami na patrona szkoły. W wyniku przeprowadzonego wśród społeczności szkolnej głosowania wyłoniono cztery sylwetki: Jan Paweł II, kardynał Stefan Wyszyński, Maria Dąbrowska, Tadeusz Zawadzki. Wychowawcy klas przeprowadzili pogadanki w klasach o znaczeniu autorytetów w naszym życiu oraz prezentowali sylwetki poszczególnych kandydatów.

W dniu 29 maja uczniowie dokonali opracowania  i selekcji zgromadzonych materiałów oraz przystąpili do wykonania plakatów i prezentacji. Efekty prac uczniowskich zostaną zaprezentowane wkrótce.