Dziś jest środa, 22.11.2017, imieniny Cecylii, Marka
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Biblioteczka dla Rodziców » DLA RODZICÓW » Janet G. Woititz, Wymarzone dzieciństwo. Jak wychować szczęśliwe dziecko unikając błędów naszych rodziców.

Jak stworzyć stabilny, dobrze funkcjonujący dom, w którym dzieci czułyby się bezpieczne, kochane i szanowane? Na te pytania stara się odpowiedzieć Janet G. Woititz, która przez ponad dwadzieścia lat pracowała z rodzinami, a swoje doświadczenia terapeutki, matki i autorki poczytnych książek wykorzystała w tej właśnie publikacji.