Dziś jest środa, 22.11.2017, imieniny Cecylii, Marka
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Biblioteczka dla Rodziców » DLA RODZICÓW » Adele Faber, Elaine Mazlish Jak mówić, żeby dzieci się uczyły. W domu i w szkole

Adele Faber, Elaine Mazlish  Jak mówić, żeby dzieci się uczyły. W domu i w szkole

Adele Faber, Elaine Mazlish Jak mówić, żeby dzieci się uczyły. W domu i w szkole.

Poradnik pokazuje niezwykłą technikę dialogu z dziećmi (radzi, co mówić i kiedy to mówić) w domu i w szkole. Buduje most nad przepaścią miedzy rodzicami i nauczycielami a dziećmi, które dzięki dobremu wzajemnemu porozumieniu się mają szansę stać się kochającymi i twórczymi osobami w dorosłym życiu.