Dziś jest środa, 19.12.2018, imieniny Gabrieli, Dariusza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktywna edukacja » Realizacja Modułu III pt. "Sieć w szkole, szkoła w sieci"

Realizacja Modułu III pt. "Sieć w szkole, szkoła w sieci"

Zadaniem koordynatora szkolnego w module III było zastanowienie się nad wykorzystaniem szkolnej sieci komputerowej. Biorąc pod uwagę zebrane informacje zwrotne od uczniów i nauczycieli należało wskazać możliwości udoskonalenia istniejącej sieci. Koordynatorzy szkolni mieli za zadanie zadać uczniom pracę domową, do której należało podać kryteria oceniania. Zadaniem uczniów było przesłać ową pracę drogą elektroniczną. Następnie w pakiecie MS Office korzystając z funkcji Recenzje nauczyciel  pisał uczniom informację zwrotną, w której musiał podać mocne strony pracy, wskazać elementy wymagające poprawy, udzielić wskazówek poprawy pracy, podać rady na przyszłość, które będą dla niego rozwijające. Moduł ten poświecony był tworzeniu i przekazywaniu informacji zwrotnej dla ucznia i rodzica, wykorzystując technologię TIK.

Rozstrzygnięcie konkursów  „ Bezpieczeństwo w sieci „

Konkurs plastyczny - plakat

I miejsce             Sandra Kędzia II C

II miejsce            Weronika Zomer II B

III miejsce           Paula Nawrocka,  Agata Musiałowska I C

 

Konkurs informatyczny - prezentacja multimedialna

I miejsce             Karolina Bielecka,  Wiktoria Janaszkiewicz I A

II miejsce            Oliwia Kujawińska II B

III miejsce           Patryk Pakuła II B

Poniżej do pobrania zwycięzka prezentacja multimedialna autorstwa Karoliny Bieleckiej i Wiktorii Janaszkiewicz z klasy I A

Szkolny koordynator projektu: Aldona Kapusta


Pliki do pobrania