Dziś jest poniedziałek, 20.11.2017, imieniny Anatola, Rafała
Jesteś tutaj: Strona główna » Gimnazjum w Malanowie » Aktywna edukacja » Realizacja Modułu II Projektu "Aktywna Edukacja"

Realizacja Modułu II Projektu "Aktywna Edukacja"

Zadaniem koordynatora szkolnego w Module II był wybór jednej ze sali lekcyjnej oraz wskazanie sprzętu jakimi wyposażyłby salę. Na podstawie dostępnych materiałów oraz własnej wiedzy koordynator wskazał najistotniejsze cechy na jakie należałoby zwrócić uwagę podczas zakupu sprzętu. Koordynatorzy przedmiotowi mieli za zadanie przygotować i przeprowadzić lekcję w dowolnej klasie uwzględniając technologię TIK. Każdy koordynator opracował scenariusz lekcji ze szczególnym zwróceniem uwagi na formułowanie celów lekcji w języku ucznia, kryteriów osiągnięcia sukcesu przez ucznia, sposobu prezentowania celów lekcji oraz nawiązywania do nich w trakcie zajęć.
Dla aktywnych i chętnych uczniów zostały ogłoszone konkursy :

•  " Bezpieczeństwo w sieci " – konkurs plastyczny
  • " Bezpieczeństwo w sieci " – konkurs informatyczny – prezentacja multimedialna.

Szkolny koordynator projektu: Aldona Kapusta